.
HomeRegisterLog in

Share | 
 

 Senarai Aktiviti Rasmi M125ZC

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
aus_ipoh
Laksamana Armada
Laksamana Armada


Posts : 2936
Join date : 19/05/2009
Age : 30
Location : ipoh dan kawasan yg sewaktu dengannya

PostSubject: Senarai Aktiviti Rasmi M125ZC   Tue Dec 22, 2009 4:38 pm

1 :: RIDE TO PD (1.8.2009)




SENARAI YG JOIN
1.KUDAUNISMALL
2.AUS_IPOH
3.HELMEEQUE
4.KELVIN45
5.MAZAKIM
6.SUPERJOEMANITO
7.WKQ4913
8.EN.HARIS
9.KECIK

http://125z.darkbb.com/galeri-aktiviti-f12/report-1st-official-ride-of-my125zc-to-port-dickson-t295.htm



2. MOTO GP 2009 (25.10.2009)



SENARAI YANG JOIN

1.MAZAKIM
2.EN.HARIZ
3.MANTADKB
4.KELVIN45
5.SUPERJOEMANITO
6.AUS_IPOH
7.KUDAUNISMALL
8.VENDETTA
9.CHOCOLATE
10.EKZOSBURUKIPOH
11.CHANG
12.SYAMEE
13.OLIEY2U
14.ARJUNA
15.member kudaun.....KIPS.........

http://125z.darkbb.com/galeri-aktiviti-f12/report-motogp-ride-25-oktober-2009-t561.htm

3. GRAND TT - MENAWAN PUNCAK GENTING (18-20.12.2009)



SENARAI YANG JOIN

1.WKQ4913 - zon tengah
2.CHOCOLATE - zon tengah
3.KUDAUNISMALL - zon tengah
4.KELVIN45 - zon tengah
5.MOUSEPINK - zon tengah
6.CHANG - zon tengah
7.SUPERJOEMANITO - zon tengah
8.HANTURAYA111 - zon tengah
9.MANTADKB - zon tengah
10.AUS_IPOH - zon utara
11.SYAMEE - zon utara / zon tengah
12.RIZZAL78 - zon utara
13.KIMI - zon selatan
14.ULTRA-Z - zon selatan - zon utara
15.TUPAI_TEMPUR - zon selatan
16.HAFIZ (MEMBER KIMI) - zon selatan
17.OLIEY2U - zon pantai timur / zon tengah
18.HASRUL_90 - zon pantai timur
19.BOY - zon pantai timur
20.VENDETTA - zon tengah
21.Epin_125z - zon tengah
22.Laks - zon tengah / zon pantai timur
23)AZFAR.....member kudaunismall


http://125z.darkbb.com/galeri-aktiviti-f12/grand-tt-20091820-12-2009-t703.htm

4.OPENING YEAR 2010 RIDE - GUA TEMPURUUNG PERAK



SENARAI YG JOIN..

1 :: aus_ipoh Tuan Umah----moto STANDARD la sangat sampai jem nenas
2 :: Wkq 4913 suka bikin panas je
3 :: Mazakim abang Roy + yang belanja sume orang breakfast pagi tadi,tq2!
4 :: Sup Cendawan Senyap2 tapi berhantu gak..hehe
5 :: Mousepink Paling banyak kene sakat + King of Riding
6 :: Azfar X sayang motot baru,baru 200km + dah merembat outmeter trus..hehehe
7 :: AFifi FZian yang leh catchup ngan koncoi yang bawak kelajuan cahaye..hehe thanx 4 joining bro1
8 :: superjoemanito abang kamal yang selooowww sket tapi motor x reti nak seloww
9 :: chang Penyeri ride ni,x reti nak diam..hehe,mate suke tengok "yang besaaar punye"
10:: vendetta Raja Kepak + tukang batu api + tukang kaki bakar suh fullthrottle tunduk
11:: Hanturaya111 Paling banyak songeh + paling banyak kene bahan..hehehe
12:: fizerpool **2nd day terus balik bidor masuk air gak die ni sebenarnye..hehe
13::techno99 **join 1st day je
14::perakmali **join 1st day je

http://125z.darkbb.com/galeri-aktiviti-f12/report-opening-year-2010-ride-gua-tempurung-perak-13-14-februari-2010-t837.htm

5. MID YEAR RIDE TO DRFC CAMP, JASIN, MELAKA





Senarai Nama yang akan memeriahkan majlis :-
BilNamaContact NumberCheck 1Check 2Check 3Check 4
1MAZAKIM0133079894
2SUPERJOEMANITO0122450866
3CHANG0129381598
4HANTURAYA1110137624592
5KUDAUNISMALL0173192778
6KIMI0176328624
7GEEKS0172802615
8IJAT6660173545348
9tupai chomey20137189591
10man JGN89170102119787
11MOUSEPINK0197475382
12Hafiz0176513233
13tupai_tempur0137899871
14roda karat 0134928450
15eddy80750172193080
16KELVIN450129790504
17amyr 0125938976
18S-T-P0176292602
19Enzoanz 0194344375
20alip0175163201
21AUS_IPOH0194445661
22softoperator 0176892246
23carlz@haikal 0126543813
24mR.nobita
25darksick
26ultra_z
27supcendawan
28vendetta
29piee
30zairul
31sidi
32125 wan

6. MOTO GP (10/10/10)

7. GRAND TT 2010 & OPENING YEAR 2011 ( Pengkalan Balak, Melaka )




9. NEXT RIDE - MID YEAR RIDE (?)

_________________
M125ZC





terus pecut sampai perut kecut
Back to top Go down
 
Senarai Aktiviti Rasmi M125ZC
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Borak Rasmi GengĀ² 125Z Pantai Timur
» Report : Aktiviti Meleper Kuala Klawang (16-8-2009)
» M125ZC IPOH - BERBUKA PUASA ( 4.9.2010 )

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Malaysian 125Z Community :: Arkib :: Arkib - Galeri-
Jump to: